0530 590 41 51
Hakkımızda - Akın Tesisat 0533 769 41 51 Hatay
Hakkımızda

Hakkımızda

 

Müşterilerimizin memnuniyetine ve güvenine her zaman önem veren firmamız, sektörün yenilikçi ve her zaman profesyonel hizmet anlayışını benimsemiş lideri olarak çalışmaktadır. Firmamız yenilikçi hizmet anlayışıyla modern teknolojinin imkanlarından sonuna kadar faydalanmakta, profesyonel ekiplerle tesisat sorunlarını mümkün olan en kısa sürede gidermektedir.
 

Müşterilerimizin isteklerine kalıcı, yüksek memnuniyet hedefli, garantili ve ekonomik anlamda da en avantajlı hizmetleri sunmak için aralıksız çalışan firmamız çevreyi koruma bilincinden de asla taviz vermemektedir. Kazancını sürekli yatırıma dönüştürerek siz değerli müşterilerine sunduğu hizmetlerin kalitesini daha da yükseltmeye çalışan Akın Tesisat; tıkanıklık açma, temizlik, arıza tespit ve tamiri, kurulum, projelendirme, bakım gibi her konuda akılcı çözümler geliştirir.


 

 

Hatayda Yağmurlama Sistemleri İmalatı, Hatayda Isıtma Sistemleri Hizmetleri, Hatayda Yangın Sistemleri Hizmetleri, Hatayda Kalorifer Tesisat İşleri, Hatayda Su Tesisat İşleri Yapanlar, Hatayda Sıhhi Tesisat Hizmetleri, Hatayda Sıhhi Tesisatçılar, Hatayda Kalorifer Kazan Tesisatı, Hatayda Pis Su Tesisat İşleri, Hatayda Güneş Enerji Sistemleri İmalatı

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014